Jdi na obsah Jdi na menu
 


župní soutěž ve všestrannosti 2019

24. 6. 2019

Sokolský župní přebor ve všestrannosti

 

Dne 11. -12. května 2019 se jako každý rok uskutečnily závody v sokolské všestrannosti 

za finanční  podpory

Zlínského kraje,  odboru všestrannosti ČOS a   MŠMT.

Zúčastnilo se 91 závodníků - mladší žáci a žákyně, starší žáci a žákyně, dorostenci a dorostenky.

závodníci umístění na prvních třech místech postoupili na celorepublikové finále ČOS do Plzně/mladší/ a do Prahy/starší.

závodilo se v gymnastice, atletice, šplhu a plavání

Celkové umístění  všech disciplín a věkových kategoriích:

žákyně IV. (2004)…..     1.místo –Karolína Bartošová-Uherské Hradiště

                   (2004) …… .2. místo – Anita Basovníková-Uherské Hradiště

                   (2004) …… 3. místo – Adéla Šupinová-Napajedla

 žákyně III. (2006)…   1. místo -  Magdalena Brajdič-Uherské Hradiště

                    (2006)…..2. místo - Petra Šrubařová-Zlín

                    (2007)… .3. místo -  Sára Ohnoutková-Uherské Hradiště

žákyně II. (2009)…..  1. místo -  Michaela Kupková-Napajedla

                  (2009)……2. místo -  Anna Bartečková-Uherský Brod

                   (2009)…..3. místo  - Elen Sobotková-Napajedla

žákyně I. (2010)…..  1. místo - Alžběta Paluchová-Napajedla

                (2010)…… 2. místo – Hannah Kovalovská-Napajedla

              

 

žáci IV. (2004)………    1. místo -  Adam Kraus-Uherské Hradiště

              (2005)……….. 2. místo -  Matěj Trněný-Zlín

               (2005)………  3. místo -  Tomáš Minařík-Zlín

žáci III. (2006)……….  1. místo  - Ondřej Ohanka-Zlín

              (2006)……….  2. místo – Daniel Hasík-Malenovice

              (2006)……..    3. místo – Jakub Čermák-Zlín

žáci II. (2009)………..  1. místo -  Oskar Fojtů-Malenovice

            (2008)………….2. místo – Vojtěch Koutný-Zlín

            (2009)………….3. místo – Martin Bareš-Malenovice

žáci I. (2010)……….    1. místo -  Theodor Huťka-Malenovice

            (2010)…………2. místo -  Sebastian Rampula-Zlín

            (2010)………….3. místo – Ondřej Mikulinec-Uherský Brod

dorostenky (2002)…. 1. místo - Barbora Jagošová-Uherské Hradiště

                       (2002) ….2. místo – Alexandra Lucie Mega-Uherské Hradiště

                       (2003)….3. místo – Lucie Ohanková-Zlín

dorostenci (2002)…. 1. místo Matyáš Křivánek-Zlín