Jdi na obsah Jdi na menu
 


PRVNÍ ŘÍJNOVÁ SOBOTA

11. 10. 2007

První říjnovou sobotu dne 6. 10. 2007 jsme si udělali pěkný podzimní výlet. Kdo? Náš Sokol Napajedla. Vyjeli jsme autobusem na Pulčiny. Zde jsme si stanovili dvě trasy dlouhé asi 8 kilometrů. Jedna pro náročné vedla přes Skalní Město na Vyhlídku. Druhá pro méně náročné a děti musela obejít tohle Skalní město. Obě skupiny se sešly na místě, kterému se říká Hradisko. Cestou jsme sbírali hřiby, které se nedaly přehlédnout. Děti se předháněly, kdo najde větší kousek. Příroda nám ukázala jak umí podzim vymalovat. Čas rychle ubíhal až jsme došli k autobusu, který nás vyvezl opět na Pulčiny. Tady jsme si opekli špekáčky, které nám při odjezdu od Sokolovny předal bratr starosta Mikšík. Za doprovodu kytary jsme si všichni pěkně zazpívali známé písničky . Dětem se vůbec nechtělo jet domů. K sokolovně jsme dojeli po 17. hodině. Doufáme, že se výlet všem líbil.

 

Obrazek