Jdi na obsah Jdi na menu
 


Souhrn výsledků oddílu vzpírání TJ Sokol Zlín z mistrovských soutěží, do 15.6. 2009

26. 6. 2009

Souhrn výsledků oddílu vzpírání TJ Sokol Zlín z mistrovských soutěží, do 15.6. 2009.

 

                          Jednotlivci: Žáci mladší   Lukáš Hofbauer MJM 1 místo - na MČR 1 místo        (MJM-mistr.jižní moravy)                         (letos vytvořil zatím 11 nových českých rekordů).

                                              Žáci starší      Lukáš Hofbauer MJM 1 místo - na MČR 1 místo.

                                              Dorost do 16  Josef Stuchlík MJM 1 místo - na MČR 1 místo

                                                                     Ladislav Hořák MJM 1 místo - na MČR 1 místo

                                                                     Petr Martínek MJM 2 místo - na MČR 1 místo

                                                                     Lukáš Bohun MJM 1 místo - na MČR 4 místo.

                                              Dorost do 18  Josef Stuchlík MJM 2 místo - na MČR 3 místo

                                                                      Lukáš Bohun MJM 1 místo - na MČR 6 místo

                                                                      Ladislav Hořák MJM 2 místo - na MČR 5 místo

                                                                      Petr Martínek MJM 3 místo - na MČR 6 místo.

                                              Junioři do 20   Lukáš Bohun MJM 1 místo - MČR bude 24.10.09

                                                                     Phan Van Huy MJM 1 místo -         -„-

                                                                     Tomáš Hofbauer MJM   -                 -„-

                                                                     Leopold Šenkeřík MJM -                 -„-

                                              Juniorky         Anna Krčmářová MJM  -        MČR bude 25.10.09

                                                                     Pallová Gabriela MJM  -                  -„-

                                                                     Erika Lorencová MJM  -                  -„-

                                              Muži               Bohun Lukáš MJM 1 místo     MČR bude 24.10.09

                                                                     Karel Saitl MJM 8 místo                  -„-

                                                                     Josef Vybíral MJM 6 místo              -„-

                                                                     Roman Oprchal MJM 5 místo          -„-

                                                                     Phan Van Huy MJM 1 místo            -„-

                                                                     Milan Gergela MJM 5 místo             -„-

                                                                     Josef Tkadlčík st. MJM 8 místo        -„-

                                                                     Josef Mazal MJM 6 místo                 -„-

                                                                     Antonín Špidlík ml. MJM 5 místo    -„-

                                                                     Josef Tkadlčík ml. MJM 4 místo       -„-

                                                                     Robert Weniger MJM 5 místo           -„-

                                                                     Antonín Špidlík st. MJM 4 místo      -„-

                                                                     Petr Julina MJM  -                             -„-

                                                                     Oldřich Kužílek ml. MJM  -              -„-

                                             Muži masters: MJM - 7 x 1 místo

                                                                     MČR-Saitl,Tkadlčík,Vybíral 1 v ČR, Špidlík 2 v ČR.

                                             Ženy masters: MČR - Jarmila Kaláčová 1 v ČR.

Družstva: junioři do 20 let - MJM 1 místo a 5 v ČR, soutěž ještě pokračuje,

                  juniorky I liga - 4 v ČR, soutěž pokračuje,

                  muži -A- II. liga 3 místo, -B- III. liga 3 místo, -C- III. liga 5 místo, soutěže pokračují,

                  ženy I liga - 6 v ČR, soutěž pokračuje.

Reprezentace ČR:

Byli nominováni -T. Hofbauer - ME J. 20 (Švédsko), J. Stuchlík - Vyšehradská 4 (ČR).                                                                                                                       

                                                                                                          předseda os. Jaroslav Janeba